Turkcell Facebook SMS Paketi

Facebook Turkcell SMS paketi hakkında bilgiler:

Turkcell Facebook SMS

Turkcell tarafından sunulan Facebook SMS paketi ile internet aboneliğiniz olmadan SMS üzerinden Facebook kullanabiliyorsunuz. Turkcell Facebook SMS paketi ile bir çok işlemi Facebook'ta yapabiliyorsunuz.

 SMS servisi ile statülerinizi güncelleyebilir, arkadaşlarınızın güncellenen durumlarını beğenebilir, arkadaş ekleyebilir ve arkadaşlarınızın güncellemelerini SMS ile takip edebilir veya arkadaşınızı takip edebilirsiniz.

Facebook SMS Paketi Ücreti

Turkcell Facebook SMS Paketi servisi 41,5 kuruş olarak ücretlendirliyor.

Turkcell Facebook SMS paketine sahip olmak için gönderilen bütün kısa mesajlar 'ÜCRETSİZ'dir. Sizin göndereceğiniz her kısa mesaj 41,5 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Mevcut bir SMS paketiniz varsa, göndereceğiniz kısa mesajlar paketinize dahil edilmiyor.

Turkcell Facebook SMS Paketi Detayları

Turkcell Facebook SMS paketimi kullanmak için, FB veya F yazıp 3266’ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Facebook durumunu güncellemek için mesajınızı yazıp 3266’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaş eklemek için EKLE yazıp 3266’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaş İsteklerini Kabul Etme Facebook SMS servisine kaydolmak için FB veya F yazıp 3266'ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaş listenizde olan kişinin Facebook durum güncellemelerini takip için ABONE ISIM SOYAD yazıp 3266’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaş listenizde olan kişinin Facebook durum güncellemelerini takip etmemek için CIK ISIM SOYAD yazıp 3266’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Facebook SMS - Yorum Yapma

Bildirimlerinize yapılan yorumlar size kısa mesaj olarak gönderilir. Yorumları yanıtlamak için yorumunuzu yazıp mesajı cevaplamanız yeterlidir. Facebook'taki arkadaşınızı kısa mesaj ile dürtmek için DURT ISIM SOYAD yazıp 3266'ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Örnek: DURT ali doğan ,Facebook'taki bildirimleri kısa mesaj olarak almak için AC yazıp 3266'ya kısa mesaj atabilir yada www.facebook.com sitesinden Hesap Ayarlarından Mobil bölümündeki alandan bildirimleri AÇIK olarak işaretleyebilirsiniz. Facebook'taki bildirimleri kısa mesaj olarak almak istemiyorsanız DURDUR yazıp 3266'ya kısa mesaj gönderebilir ya da www.facebook.com sitesinden Hesap ayarlarından Mobil bölümündeki alandan Bildirimleri KAPALI olarak işaretleyebilirsiniz.

Onay kodunu girdikten sonra www.facebook.com sitesinde Hesap Ayarları – Mobil seçeneğinde Bildirimlerin AÇIK olduğundan emin olun. Eğer kapalı ise Düzenle butonuna tıklayarak sırayla aşağıdaki işlemleri tamamlayın ve “Değişiklikleri Kaydet” botuna tıklayın.

Turkcell Facebook SMS servisini kullanmak için öncelikle bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Cep telefonu ile kaydolmak için FB veya F yazarak 3266’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gelen mobil onay kodunu Facebook sitesindeki hesap ayarlarından mobil bölümündeki alana girmelisiniz. Facebook’tan mesajlar almaya başlamak için bildirimleri AÇIK konuma getirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Facebook SMS Paketi İptal

Turkcell Facebook SMS paketinizi iptal etmek istiyorsanız DURDUR yazıp 3266’ya gönderebilir veya www.facebook.com internet sitesindeki hesap ayarlardan mobil bölümündeki alana girip, bildirimleri kapalı konuma getirebilirsiniz.
Kategori: Turkcell
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter