TURKCELL Hızlı Fatura Ödeme & Sorgulama


Turkcell fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.


Turkcell GSM Telefon Faturanızı FaturaGO ile Online İnternetten hızlı ödeme ile ödeyebilirsiniz. Telefon numaranızı başında sıfır olmadan yukarıda yer alan Turkcell Fatura Sorgulama alanına girdikten sonra borcunuzu görüntüleyebilir ve inceleyebilir, son ödeme tarihleriyle birlikte tüm güncel fatura borç detayınıza ulaşabilirsiniz. Turkcell Hızlı Fatura Sorgulama ve Turkcell Borç ödeme işlemleri yapılmaktadır.


Turkcell Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Turkcell Bayileri, PTT Şubelerinden(1TL işlem ücreti alınmaktadır), Anlaşmalı Bankaların internet siteleri ve gişelerinden, Fatura Ödeme Merkezleri ve Turkcell müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 532 ya da 0532 532 0000 numaralı telefondan veya Turkcell firmasını web sitesinde bulunan Turkcell Hesabım bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz bankalar; Akbank, Finansbank, ​Garanti Bankası, ING BANK​, T.C Ziraat Bankası​, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası​ ve ​Türkiye Vakıflar Bankasından talimat verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

FaturaGO'dan Turkcell telefon faturanızı anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli bir şekilde oturduğunuz yerden kalmadan Turkcell  Fatura ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan Turkcell faturası ödemek için FaturaGO Mobil - Android uygulamamızı kullanabilirsiniz.

"Fatura Seçimi" yaparak ödenmemiş fatura veya faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanızın sol tarafında bulunan kutucuğu işaretleyin. Ödeme bilgilerinizi girin ve ödemenizi hemen yapın.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Turkcell Fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır. Tüketicinin talebine göre bu tarih farklı bir şekilde de ayarlanabilmektedir. Fatura kesim tarihini Turkcell Hesabım uygulamasında görebilirsiniz.

Diğer Başlıklar:

Turkcell Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Turkcell Fatura Örneği

Turkcell E-Fatura

Turkcell Kampanyaları

Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme

Açıklamalar ve Turkcell Fatura sorgulama bölümünden yapabileceğiniz işlemler:  Fatura ve borç sorgulama,  Turkcell Fatura ve Borç Öğrenme ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.

Benzer Telefon Fatura Ödemeleri

Vodafone Fatura ve Borç Ödeme
Vodafone Fatura Ödeme
Telekom Mobil Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Mobil (AVEA)
Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Telefon
Doğa Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Doğa Telekom
KKTC Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
KKTC Telekom
Oris Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Oris TelekomYorumlar

  

Yurt dışındayken Türkiye'de kullanılmış fatura borcu nasıl ödenir?


  

Faturamı öğrenmek istiyorum


  

Telefon faturamı sorgulamak istiyorum.


  

Fatura borcum yok ama bana borç gözüküyor.


  

Turkcell telefon faturamı online olarak ödedim hattım hemen açıldı.


  

Faturam çok geliyor neden?


  

Hangi pakette olduğumu ve ücretini öğrenmek istiyorum.


  

Fatura borcumu öğrenmek istiyorum.


  

Borcumun tamamını ödersem hattım tekrar kullanıma açılır mı?


  

Faturamı kontrol etmek istiyorum.


  

Telefonu ödemesi


  

Neden kapandı telim.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: