Turkcell Fatura Ödeme & Sorgulama

Kurum: Turkcell - 92

Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5321112233

Gsm :


Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Turkcell Hızlı Fatura Ödeme ve Sorgulama ekranından Turkcell GSM telefon faturanızı FaturaGO ile online ödeyebilirsiniz. Yukarıdaki alana telefon numaranızı başına sıfır eklemeden girerek güncel borç tutarınızı öğrenebilir, son ödeme tarihli faturalarınıza ve tüm güncel borç bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Turkcell Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Turkcell Bayileri, PTT Şubelerinden(1TL işlem ücreti alınmaktadır), Anlaşmalı Bankaların internet siteleri ve gişelerinden, Fatura Ödeme Merkezleri ve Turkcell müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 532 ya da 0532 532 0000 numaralı telefondan veya Turkcell firmasını web sitesinde bulunan Turkcell Hesabım bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz bankalar; Akbank, Finansbank, ​Garanti Bankası, ING BANK​, T.C Ziraat Bankası​, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası​ ve ​Türkiye Vakıflar Bankasından talimat verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO'dan Turkcell telefon faturanızı anında sorgulayabilir, online kredi kartınız ile taksitli bir şekilde Turkcell  Fatura ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan Turkcell faturası ödemek için FaturaGO Mobil - Android uygulamamızı kullanabilirsiniz.

"Fatura Seçimi" yaparak ödenmemiş fatura veya faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanızın sol tarafında bulunan kutucuğu işaretleyin. Ödeme bilgilerinizi girin ve ödemenizi hemen yapın.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Turkcell Fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır. Tüketicinin talebine göre bu tarih farklı bir şekilde de ayarlanabilmektedir. Fatura kesim tarihini Turkcell Hesabım uygulamasında görebilirsiniz.

Diğer Başlıklar:

Turkcell Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Turkcell Fatura Örneği

Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme

Açıklamalar ve Turkcell Fatura sorgulama bölümünden yapabileceğiniz işlemler:  Fatura ve borç sorgulama,  Turkcell Fatura ve Borç Öğrenme ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.

Benzer Telefon Fatura Ödemeleri

Vodafone Fatura ve Borç Ödeme
Vodafone Fatura Ödeme
Telekom Mobil Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Mobil (AVEA)
Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Telefon
Doğa Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Doğa Telekom
TTM Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
TTM TelekomYorumlar
Hasan sahin  

Iyi aksamlar ben fransadan bana turkiyede faturaliya yonelttiler ben simdik yurt disindan faturami yatirmak istiyorum ama yurt disi kartimla odeme alamiyorum bilgilendirirseniz sevinirim


Ali Kinali  

Yurt dışındayken Türkiye'de kullanılmış fatura borcu nasıl ödenir?


Zeki  

Faturamı öğrenmek istiyorum


Ebru  

Telefon faturamı sorgulamak istiyorum.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter