Turkcell Fatura Ödeme & Sorgulama

Kurum: Turkcell - 92

Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5321112233

Gsm :Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO, Turkcell müşterilerinin fatura ödeme işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir hizmettir. FaturaGO'yu kullanarak, Turkcell aboneleri telefonlarının son fatura tutarını öğrenebilir ve son ödeme tarihini kontrol ederek faturalarını online ödeyebilirler. Ayrıca, FaturaGO aracılığıyla Turkcell aboneleri fatura ödeme merkezleri ve ödeme noktaları hakkında bilgi alabilirler.

Turkcell Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Turkcell fatura ödeme merkezleri ve noktaları arasında Turkcell bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankaların internet siteleri ve gişeleri, fatura ödeme merkezleri ve Turkcell müşteri hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca, Turkcell aboneleri telefonlarından veya Turkcell web sitesindeki Turkcell Hesabım bölümünden fatura ödeme işlemleri hakkında bilgi ve yardım alabilirler.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz bankalar; Akbank, Finansbank, ​Garanti Bankası, ING BANK​, T.C Ziraat Bankası​, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası​ ve ​Türkiye Vakıflar Bankasından talimat verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO'dan Turkcell telefon faturanızı anında sorgulayabilir, online kredi kartınız ile taksitli bir şekilde Turkcell  Fatura ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan Turkcell faturası ödemek için FaturaGO Mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.

"Fatura Seçimi" yaparak ödenmemiş fatura veya faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanızın sol tarafında bulunan kutucuğu işaretleyin. Ödeme bilgilerinizi girin ve ödemenizi hemen yapın.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Turkcell fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır. Ancak, tüketicinin talebine göre bu tarih farklı bir şekilde de ayarlanabilmektedir. Turkcell aboneleri, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden fatura kesim tarihlerini kontrol edebilirler.

Diğer Başlıklar:

Turkcell Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Turkcell Fatura Örneği

Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme

Açıklamalar ve Turkcell Fatura sorgulama bölümünden yapabileceğiniz işlemler:  Fatura ve borç sorgulama,  Turkcell Fatura ve Borç Öğrenme ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.

Benzer Telefon Fatura Ödemeleri

Vodafone Fatura ve Borç Ödeme
Vodafone Fatura Ödeme
Telekom Mobil Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Mobil (AVEA)
Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Telefon
Doğa Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Doğa Telekom
KKTC Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
KKTC Telekom
Oris Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Oris Telekom