Turkcell Kalan Dakika, SMS ve İnternet Sorgulama

Turkcell paketinizdeki tanımlı olan sms, internet ve konuşma haklarının ne kadar kaldığını bu servis ile sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell cep telefonu hattınızındaki kullanmış olduğunuz paketin kalan sms, dakika ve internet bilgilerini aşağıdaki yöntemlerle öğrenebilirsiniz.

SMS ile Kalan dakika sorgulama servisi

SMS ile Turkcell paketinizdeki kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun kısa mesaj böümünden KALAN yazıp 2222'ye mesaj göndermeniz gerekiyor. Fakat cevap olarak gelen mesajda son 6 saat içerisindeki konuşmalar, smste ise son 12 saat içerisindeki kullanımlar dahil edilmeyebiliyor.

Turkcell Online İşlem Merkezinden Dakika Sorgulama

Turkcell Online işlem merkezi ücerinden de kalan dakika,sms ve internet kullanımlarınızı görebilirsiniz. Turkcell online işlem merkezine giriş yapabilmek için online işlem merkezi şifrenizin olması gerekiyor. Online işlem merkesi sayfasından yeni üyelik yapabilmektesiniz.

Turkcell Paketleri ile ilgili bilgileri

Turkcell Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmuyor. turkcell Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenmekte. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmıyor.

Turkcell Paketiniz kapsamındaki internet paketiniz bir fatura dönemi için geçerli olur ve kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz. İnternet kullanımınızda indirdiğiniz ve yüklediğiniz (download+upload edilen) datalar, paket limitinizden düşmektedir.

Paket SMS’leriniz o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız SMS’leriniz bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket SMS’leriniz her ay yenilenir.


Kategori: Turkcell
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter