Turkcell Kim Aramış Servisi

Sizi arayan numaranın hangi isme kayıtlı olduğunu Kim aramış servisi ile öğrenebilirsiniz.

Kim Aramış Servisi Nedir?

Turkcell tarafından sunulan "Kim Aramış" servisi telefonunuz meşgulken, ulaşılamaz durumdayken vb. sebeplerde  size ulaşılamadığı durumlardan bunu kısa mesaj ile size bildiren bir Turkcell servisidir. Servis ile arayan numaralar sesli mesaj da bırakabilirler.

Kim Aramış Ücreti

Turkcell Kim aramış servisi ücreti aylık 49 kuruştur. Hem Turkcell Hazır Kart hem de Turkcell faturalı hat sahibi aboneler için aynı fiyat uygulanmaktadır. Kim aramış servisi ile size bırakılan mesajları dinlemek için 7565'i arayabilirsiniz. Bu hizmetin ücretiyse arama başına 50 kuruştur.

Kim Aramış Servisi Aboneliği

Kim Aramış servisine üye olabilmek için telefonunuzdan "ABONE KIM" yazıp, 7777'ye göndermeniz gerekiyor.

Turkcell Kim Aramış Servisi Abonelik İptali

Turkcell Kim Aramış servisi aboneliğinizi iptal etmek için cep telefonunuzdan "IPTAL KIM" yazıp, 7777'ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Küm aramış abonelik ve abonelik iptal işlemlerini müşteri hizmetleri üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Servis tüm cep telefonu modelleri için uygundur. Herhangi bir teknik gereksinim bulunmamaktadır.

Kim Aramış Detaylı Bilgiler

Bu serviste sizi arayan telefon numaraları kısa mesajla bildirilmektedir. Fakat telefonunuzun yedeğini Turkcell Telefon Yedekleme ile aldıysanız kısa mesaj de telefon numarası ile birlikte sizi arayan numaraların isimleri de yer almaktadır.

Sizi kimin aradığını bildiren mesajda kimin kaç kere ve ne zaman aradığı bildirilmektedir.

Bu servisi telefon açıkken de kullanabilmektesiniz. Cep telefonunuzun yönlendirme menüsünden telefonunuzu 7585'ye yönlendirdiğiniz zaman(Meşgulde, Cevapsız vb.) arama detayları kısa mesaj ile size bildiriliyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter