Turkcell Mobil Ödeme

Mobil ödeme servisi alışveriş yapabilirsiniz. Servis detayları ve kullanımı açıklanmaktadır.

Turkcell Mobil Ödeme Servisi

Turkcell tarafından sunulan "Turkcell Mobil Ödeme" servisi ile üye işyerlerinden 50TL'ye kadar ödemeleri cep telefonunuzdan kısa mesaj ile yapabiliyorsunuz.

Turkcell Mobil Ödeme Açtırma

Hattınız Turkcell mobil ödemeye kapalı ise 7777’ye MOBILODEME AC yazarak kısa mesaj atmanız gerekiyor.

Turkcell Mobil Ödeme Limit Bilgileri

Mobil ödeme servisinde tek seferde 50TL'ye kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Oyun ve arkadaşlık sitelerinden tek seferde 100TL'ye kadar harcama yapılabiliyor. Faturasız hatlar için aylık 360 TL, faturalı hatlar için ise aylık 200TL harcama yapabiliyorsunuz. Fiziksel alışverişlerde tek seferde 35TL, aylık 50TL tutarında harcama yapılabilmektedir.

Turkcell mobil ödeme ile alışveriş yaparken size onay mesajı gönderilmektedir. Bu kısam mesaj 50 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Turkcell Mobil Ödeme Üye İşyerleri

Turkcell Mobil ödeme sadece Turkcell anlaşmalı üye iş yerlerinden kullanılabiliyor.

Turkcell Mobil Ödeme’yi sosyal ağlarda, online oyunlarda, dijital içerik ve servislerde, online eğitim hizmeti veren sitelerde, aidat ödemelerinde, fiziksel ürün alışverişlerinde ve diğer online alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme İptal

Hattınızı Turkcell Mobil ödemeye kapttırmak için MOBILODEME IPTAL yazarak 7777’ye kısa mesaj gönderebilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.

 Kategori: TurkcellYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter