Turkcell Sekreter Servisi

Sekreter servisini kullanımı aşağıda anlatılmaktadır.

Turkcell Sekreter Servisi

Turkcell Sekreter servisinde telefonunuz meşğul veya ulaşılamaz durumda olduğu zaman sizi arayan kişi sesli mesaj bırakabiliyor. Daha sonda siz serviste sorgulama yaprak size gönderilen sesli mesajları dinleyebiliyorsunuz.

Turkcell tarafından sunulan Sekreter Servisi uygulaması sayesinde siz meşgul olduğunuz zaman telefonunuzu kimlerin aradığını öğrenebiliyorsunuz. Telefonunuz meşgul olduğu zaman sizi arayan kişinin mesajı keydediliyor. Daha sonra Turkcell Sekrete uygulamasından size bırakılan mesajları dinyelebiliyorsunuz.

Turkcell Sekreter Servisi Ücreti ve Abonelik

Turkcell Sekreter servisine abone olmak için SEKRETER yazıp 7777'ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Gönderdiğiniz kısa mesajdan ücret alınmıyor.

Turkcell Sekreter servisinde size bırakılan mesajları 7532'yi arayarak öğrenebilirsiniz. 7532’yi aramak ise arama başına KDV ve ÖİV dahil 50 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Başka bir telefondan size bırakılan sesli mesajları dinlemek için 7534'ü aramak ise arama başına KDV ve ÖİV dahil 50 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Turkcell Sekreter Servis Detayları

Turkcell sekreter servisi sayesinde telefonda başkasıyla konuşurken ya da telefonunuza cevap veremediğinizde, hatta ulaşılamaz olduğunuzda, “Sizi kimler aramıştı?” “Önemli bir şey var mıydı?” diye merak etmenize gerek kalmıyor. Çünkü Turkcell sekreter servisi kişilerin mesajlarını kaydetmektedir.

Turkcell Sekreter Servisi İptal

Turkcell Sekreter servisine yaptığınız yönlendirmeyi iptal etmek için IPTAL SEKRETER yazıp 7777'ye göndermeniz gerekiyor.

Turkcell Sekreter servisine yönlendirme yaptığınızda gönderilen "mesajınız var" uyarısı için ücret alınmıyor.

Turkcell Sekreter Servisi Sık Sorulan Sorular

Turkcell Sekreter Servisi nedir?

Turkcell Sekreter, telefonunuz meşgulken, telefonunuza cevap veremediğiniz durumlarda ya da ulaşılamazken, sizi arayan kişinin mesajını kaydeden  bir Turkcell servisidir.

Nasıl kayıt Olunur?

Aramalarınızı sekretere yönlendirmek için;

SEKRETER yazıp, 7777'ye kısa mesaj gönderebilir, **21*7533# tuşlayıp arama tuşuna basabilir ya da Turkcell Şifre’nizi kullanarak Turkcell Online İşlemler'den Sekreter servisivi aktif edebilirsiniz.Kategori: Turkcell
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter