TURKCELL Superonline İnternet

Turkcell Superonline Fatura Sorgulama ve Ödeme  
Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama, Fatura Ödeme  
     
     


Turkcell Superonline sitesinden erişebileceğiniz hizmetler ve Servisler
:


Turkcell Superonline web sitesine gitmek için tıklayınız.Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi

www.superonline.net adresinden erişebileceğiniz Turkcell Superonline işlem merkezinden Superonline aboneliğiniz ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşabilir ve aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Superonline işlem merkezinden aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi yapabilmek için Superonline kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Mevcut Şifreniz yok ise Superonline müşteri hizmetlerinden şifre alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ise: 0852 222 0 222

Superonline Online İşlem merkezinden yapabileceğiniz işlemler:

  • Superonline Fatura sorgulama
  • Geçmiş Dönem Borç Sorgulama
  • Tarife ve Paket değişikliği
  • Limit ve Hız değişikliği
  • Geçmiş dönem fatura görüntüleme
  • Superonline Adsl Aylık Kota bilgisini görüntüleme
  • Servis Satın alma

Turkcell Superonline Hizmetleri

Turkcell Superonline'dan satın alabileceğiniz hizmetler:

  • Superonline ADSL Hizmeti
  • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti
  • Superonline Ses Hizmetleri

Turkcell Superonline internet hizmeti alabilmek için iki farklı bağlantı yönteminden birini seçebilirsiniz. Bunlardan ilki Adsl hizmeti. Telekom altyapısı kullanarak Superonline üzerinden adsl hizmeti satın alabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise Fiber İnternettir. Fiber internet şu an için Türkiye'nin her yerine verilememektedir. Bazı sitelerde ve bazı illerde bulunmaktadır. Fiber internette 1000Mbps hıza kadar internet bağlantısı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Superonline'nın diğer bir hizmeti ses aboneliğidir. Bu abonelik çeşidinde mevcut telefon hattınızı Superonline altyapısına taşıyabilir veya Superonline'dan yeni bir telefon numarası alabilirsiniz. Superonline ses aboneliğinin en büyük avantajı ise sabit ücret bulunmamasıdır.

Turkcell Superonline Kampanyaları

Turkcell Superonline internet sitesidnen erişebileceğiniz kampanyalar bölümünde çeşitli fırsatlardan yararlanarak superonline abonesi olabiliyorsunuz. 24 ay abonelik garantisi verirseniz indirimli fiyatlar üzerinden Turkcell Superonline üzerinden internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitede bilgisayar, telefon vb. kampanyalarda bulunmaktadır. Turkcell Superonline ile birlikte Digiturk vb. kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Turkcell Superonline Hız Testi

Turkcell Superonline internet sitesinden erişebileceğiniz hizinitestet.com internet sitesi üzerinden adsl ve fiber internet hızınızın indirme ve yükleme hızlarının testini yapabilirsiniz. Hız testi sırasında bilgisayarınızda interneti kullanıp bağlantınızı yavaşlatıcak programları kapatmanız gerekmektedir. Bu tür programların açık durumda olması testin yanlış sonuç vermesine neden olmaktadır.

Süper Güvenlik

Turkcell Superonline müşterilerine sunulan hizmetlerden bir tanesi olan Süper Güvenlik ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabiliyorsunuz. Turkcell Superonline'dan, PC Tools ve Norton Antivirus programlarından birini tercih edebilirsiniz. Bu antivirus programlarını tercih etmeniz durumunda aylık 2TL faturanıza yansıtılıyor.

Norton Internet Security’nin Özellikleri
- Antivirüs
- Casus Yazılımları Önleme
- Kimlik Avını Önleme
- Antispam
- Kök Araç Setine Karşı Koruma
- Bot koruması
- Kimlik koruması
- Akıllı güvenlik duvarı
- Ağ eşleştirme ve izleme
- Norton İtibar Hizmeti
- Norton Safe Web
- Ebeveyn denetim yönetimi
- Aralıklı Güncellemeler
- SONAR 3 Davranışsal Koruma

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 0 222

İletişim bilgileri:

Adres:
Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İstanbul

Telefon:
0850 229 00 00

Fax:
0850 229 75 75

Turkcell Superonline Bayileri

Turkcell Superonline web sitesinden ulaşabileceğiniz Turkcell Superonline Noktaları bölümünden il il satış noktalarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bayilerinden de Turkcell Superonline hizmetleri ile ilgili işlem yapabilirsiniz.
Kategori: Turkcell
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter