TURKCELL Superonline Fatura Sorgulama ve Ödeme


Kurum : Superonline

Lütfen müşteri numaranızı giriniz.

Müşteri No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Turkcell Superonline faturalarınızı FaturaGO web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


TURKCELL Superonline Müşteri Numaram Nerede Yazıyor?

Faturalarınızı müşteri numarası ile ödeyebilirsiniz. Müşteri numarası faturanızda "Müşteri No" kısmında yazan 8 karakterden oluşan numaradır. Fatura örneği aşağıda yer almaktadır.

Armadaş Fatura Örneği


Turkcell Superonline aboneleri için fatura, borç sorgulama ve ödeme servisi hizmeti yukarıdadır. 8 haneli müşteri numaranızı girerek faturalarınızı online kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Faturalar ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Turkcel Superonline Faturalarınızı:

0850 222 1 ​​​222 Turkcell Superonline Müşteri hizmetlerini arayıp Sesli yanıt sisteminden de faturanızı sorgulayıp online ödeme yapabilirsiniz.

Online İşlem Merkezi: Superonline online işlem merkezinden fatura ve borç sorgulaması yapabilmeniz için şifre ile giriş yapmanız gerekiyor. Kullanıcı adı ve şifresini yine yukarıda belirtilen müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Online işlem merkezinden güncel faturalarınız ve geçmiş aylara ait faturalarınızı örenebilirsiniz.

Giriş yaparken kullandığınız bölümlerden Müşteri numaranız kısımlı bölümü faturanızın sol üst kısmından öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini numaranızı öğrenmek için Turkcell Superonline'de kayıtlı cep telefonunuzda SIFRE yazıp 5327522000’e SMS gönderebilirsiniz. Bu durumda müşteri numaranız cep telefonunuza sms yolu ile bildirilmektedir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numaranız 8 hanelidir.

Turkcel Superonline Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Turkcel Superonline Fatura Ödeme Kanalları:

Online İşlem Merkezi: Online işlem merkezine TC Kimlik, GSM veya müşteri numaranız ile giriş yaparak sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttuysanız SIFRE yazıp 2220'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

Turkcell Bayileri: Turkcell Superonline Abone Merkezleri ve Superonline İletişim Merkezleri ödeme hizmeti vermektedir.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankalardan ödeme yapabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 222 numaralı müşteri hizmetlerinden sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.


FATURA ÖDEME NOKTALARI

Turkcell Superonline Fatura Ödeme Noktaları


Turkcell Superonline Kampanyaları için tıklayınız.

Turkcell Superonline Yetkili Fatura Ödeme Noktaları


Konular: Turkcell Superonline Fatura Sorgulama, Turkcell Superonline Borç sorgulama, Turkcell Superonline Fatura Ödeme, Turkcell Superonline, Turkcell Superonline Fatura Ödeme Kredi Kartı ile