Turkcell Tarife Değişikliği


Turkcell tarifenizi online işlem merkezinde veya sms kısa mesaj ile değiştirebilirsiniz. Aşağıda sorgulama detayları anlatılmaktadır.

Turkcell hattınızın tarife değişikliği işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Turkcell Online İşlemlerden tarife değişikliği

Turkcell tarifenizi, Turkcell online işlem merkezi üzerinden değiştirebilirsiniz. Turkcell Online işlem merkezine kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak girebilirsiniz. Turkcell online işlem merkesinde bulunan tarifeler kısmındaki tarife değişikliği menüsünden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online işlem markezine giriş yapabilmek için üye olmanız gerekiyor.

Kısa mesaj ile tarife değişikliği

Turkcell tarifenizi kısa mesajla da değiştirebilirsiniz. Turkcell Tarife değişikliği için 2222 numarasına mesaj gçnderiyorsunuz. TARIFE yazın, bir boşluk bırakın ve geçmek istediğiniz tarifenin ismini ekleyip 2222'ye gönderin. Örnek: TARIFE BIZBIZE

Mesajı göndermeniz ile birlikte tarife değişikliği talebiniz alınmış oluyor ve 24 saat içerisinde tarife değişikliği talebinizi onaylamanız gerektiği şeklinde Turkcell'den bir mesaj alıyorsunuz. Yeni Turkcell tarifenize geçmek için TARIFE EVET yazıp 2222'ye gönderirseniz sonraki 24 saat içerisinde tarifenizin gerçekleştiğine dair mesaj alıyorsunuz.

Sembollü Arama ile Tarife Değişikliği

Sembollü Arama ile Turkcell tarife değişikliği yapmak için:

Faturalı hatlarda tarifenizi öğrenmek için *177*1# 'yi arayabilirsiniz.

Hazır Kart tarife bilginizi öğrenmek için *166*1#’yi arayabilirsiniz.

Bu aramalar sonunda tarife bilgileriniz kısa mesajla cep telefonunuza gönderilir. Tüm arama ve gönderilen kısa mesajlar ücretsiz.

Müşteri hizmetlerinden Turkcell tarife değişikliği

Turkcell tarifenizi müşteri hizmetleri aracılığı ile de değiştirebilirsiniz. Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefonu : 444 0 532 ya da 532.Kategori: TurkcellYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter