Turkcell Tükenmez Müzik Paketi

Müzik Servisi ile ilgili bilgiler ve açıklamalar:

Turkcell Tükenmez Müzik Paketi Servisi

Turkcell tarafından sunulan Tükenmez Müzik paketi ile dilediğiniz şarkı internet kotanızı etkilemiyor. Turkcell'in bu paketinde istediğiniz kadar şarıkıyı dinleyebiliyorsunuz.

Turkcell'in Tükenmez Müzik Paketi Servisi sayesinde haftalık 2 TL'ye dilediğiniz müziği istediğiniz yerde dinleme imkanınız bulunuyor. Turkcell Tükenmez Müzik paketinden yararlanmak için DINLE yazıp 7777'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Tükenmez Müzik Paketi sayesinde Turkcell'den istediğiniz müziği dinleme şansı yakalıyorsunuz.

Turkcell Tükenmez Müzik Paket Ücreti

Turkcell'in bu servisinin ücreti 2 TL/Hafta'dır. Kullanmak için kategorilerden Müzik, Faturalı Hat, Hazır Kart, Eğlence-Oyun, İnternet birine sahip olmanız gerekiyor.

Tükenmez Müzik Paketi ile Turkcell Müzik uygulamasında şarkı dinlerken kullandığınız internet için ücret alınmamaktadır. İnternet için ek bir ücret ödemenize gerek olmamakla beraber Turkcell Müzik Paketi aracılığıyla dinlediğiniz şarkılar, internet kotanızı etikilemiyor. Turkcell Müzik uygulaması üzerinden istediğiniz kadar şarkı dinleyebiliyorsunuz.

Tükenmez Müzik paketinde haftalık 2 TL’ye, internet ücreti ödemeden müzik dinleyebilirsiniz. Turkcell Tükenmez Müzik servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.

Turkcell Tükenmez Müzik Servis Detayları

Tükenmez Müzik Paketi aboneliği için DINLE yazıp 7777'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Tükenmez Müzik Paketi, Turkcell Muzik mobil uygulaması üzerinden kullanılmaktadır.

Turkcell Tükenmez Müzik servisini kullanmayı iptal etmek istiyorsanız  IPTAL DINLE yazıp, 7777'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptalden sonra paketinizi kullanım süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmayı bilemeyenler için Tükenmez Müzik Paketi'ne üye olduktan sonra, Turkcell Müzik uygulamasında, internet için ek ücret ödemeden doyasıya müzik dinleyebilirler.

Turkcell Müzik Uyumlu Cihazlar

Turkcell Müzik uygulanasını kullanmanız için uyumlu bir cihazınızın olması gerekir. Bu uyumlu cihazlar şunlardır:

APPLE IPAD,

APPLE IPAD,

APPLE IPAD 1,

APPLE IPAD 2,

APPLE IPHONE 3G,

APPLE IPHONE 3GS,

APPLE IPHONE 4,

APPLE IPHONE 4S,

APPLE Yeni IPAD,

HTC Desire C,

HTC DESIRE HD,

HTC DESIRE HD,

HTC DESIRE PB99200

Tükenmez Müzik Paketiyle sayesinde istediğiniz bir şarkıyı indirebilirsiniz. Şarkı indirmek için Haftalık Müzik, Süper Müzik veya Mega Müzik paketlerine abone olmanız gerekmektedir. Tekil şarkı ücreti 50 kuruştur.

Tükenmez Müzik paketimle Turkcellmuzik uygulamasından şarkı dinlerken internet için ekstra para vermenize gerek yoktur. 3G veya EDGE üzerinden bağlansanız bile bu pakete aboneyseniz, ekstra bir ücret ödemezsiniz.
Turkcell  Müzik servisini bireysel hat kullanan tüm Turkcell aboneleri kullanabilir. Servis her 7 günde bir otomatik yenilenir. Paket yenilendiğinde kullanılmayan haklar siliniyor.


Kategori: TurkcellYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter