Turkcell Video Servisi

Video servisi kullanım bilgileri:

Turkcell Video Servisi

Video servisi ile cep telefonunuzdan video arama, video izleme ve video paylaşımında bulunabilirsiniz. Video sitelerinde Turkcell Video üzerinden ulaşığ video izleyebilirsiniz.

Turkcell Video İndir

Video programını; VIDEO yazarak 7777’ye kısa mesaj atıp, daha sonra telefonunuza gelen uygulama bağlatısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Turkcell video uygulamasını T-Market'ten indirebiliyorsunuz. Turkcell Video uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. T-Market'ten uygulamayı indirirken ücret ödemiyorsunuz. Apple AppStore gibi platformardan indirirken data hatlarının ücretleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Turkcell video uygulamasını kullanırken izlediğiniz videolar mobil internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

Turkcell video uygulamasından video izlemek isterseniz Turkcell internet bağlatınısı kullanmanız gerekiyor. Diğer internet hizmetlerinden Turkcell video uygulamasına giremiyorsunuz.

Turkcell video uygulamasında abonelik seçeneği bulunmamaktadır. Bu nedenle iptal gerektiren bir Turkcell servisi değildir.

Turkcell Video Nedir?

Turkcell video servisi ile internet üzerinden çeşitli kaynaklarda bulunanan videolara tek bir noktadan ulaşabiliyorsunuz.

Uyumlu Telefon Listesi

Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cep telefonları

Apple IPhone 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6

Apple IPad 2, IPad 3

Turkcell Video Ayarları

Real Player APN ayarları
Ana menüden uygulamalar klasörüne girip, medya klasörünün altındaki RealPlayer’a tıklayın.
RealPlayer açıldıktan sonra seçenek menüsüne girin. Ayarlardan akış seçilir, şebeke ayarları altında varsayılan erişim noktası Turkcell Internet olarak değiştirilir.

2.3G ayarları
Ana menüden araçlar klasörüne girip, ayarlar içerisinden telefon ayarları seçilir. Şebeke ayarlarına tıklanır, şebeke modu UMTS olarak seçilir.

 


Kategori: TurkcellYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter