Turkcell Web Mesaj - Turkcell Web SMS ile Kısa Mesaj Gönderme

Turkcell'de internet üzerinden sms göndereme işlemini Turkcell online işlem merkezinden yapabiliyorsunuz.

Turkcell Web Mesaj uygulamasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Web MESAJ Uygulaması ile ilgili açıklamalar ve bilgiler

Turkcell Web Mesaj servisinde gün içerisinde gönderdiğiniz ilk mesajdan sonraki 15 adet mesaj ücretsiz olarak yapılıyor. Gün içerisinde gönderdiğiniz ilk mesaj ücretli oluyor. Bundan sonraki 15 mesaj ise ücretsiz oluyor. 16. sms ise yine ücretli olmaktadır. MMS mesajlarda da buna benzer uygulanmaktadır. Fakat MMS mesajlarda ücretsiz mesaj adedi 7 adet olarak uygulanıyor. Turkcell Web Mesaj uygulamasında sadece Turkcell hattı olanlara gönderdiğiniz mesajlar ücretsiz olmaktadır. Turkcell sms paketleri, konuşma paketleri v.b. paketler kullanıyorsanız bu paketinizdeki dakikalar web mesaj uygulamasına dahil olmuyor. Turkcell Web SMS servisinden yararlanabilmek için Turkcell hazır kart veya Turkcell faturalı hat abonesi olmanız gerekiyor.

Turkcell Web SMS: Bilgisayarınızı ve internetinizi kullanarak SMS ya da MMS göndermenizi sağlayan Turkcell servisidir. Turkcell WebMesaj'daki "Yeni Mesaj" ekranında, mesaj bölümünde bulunan Gidecek Numara kutusuna, mesajınızı göndermek istediğiniz numaraları aralarına virgül veya noktalı virgül koyarak yazmanız yeterli. Ayrıca yine kısa mesaj bölümündeki Kime’ye tıklayarak, Adres Defteri’nizden göndermek istediğiniz kişileri seçerek birden fazla kişiye gönderim yapabilirsiniz. MMS sayfasında kişisel kullanımınız için ayrılmış 10 MB kapasiteli MMS’lerim bölümüne, sayfanın sağ alt tarafında bulunan yükleme bölümünü kullanarak resimlerinizi videolarınızı ve ses dosyalarınızı kaydedebilirsiniz. Bunun için geçerli formatlar şöyle: image/gif, image/jpeg, image/jpg, image/png, image/x-png, image/x bmp, image/bmp, audio/midi, audio/wav, audio/x-wav, audio/amr, audio/mpeg, video/3gp, video/3gpp.

 

Kategori: Turkcell
 Yorumlar

  

Saruhanlı Kemiklidere mahallesinde Turkcell İnternet çekmiyor ilgilenirseniz sevinirim diyer operatörler cekiyor turkcell li ben varım bende geçiş yapabilirim .


  

Tv + Şifre almak istiyorum.


Yorum EkleEn fazla 250 karakter