Türksat Kablo TV Fatura Ödeme


Kurum : TÜRKSAT

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme SitesiTürksat Kablo TV (Uydunet) faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden 10 haneli Turksat Kablo TV hizmet numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Türksat Kablo TV Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Türksat Kablo TV Hizmet No Nerde Yazar

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Türksat Kablo TV hizmet no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Uydunet tv faturanızı bulamıyorsanız Türksat müşteri hizmetlerini arayarak hizmet numaranızı ve bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Türksat Kablo TV Faturasını Nasıl Ödeyebilirim

Türksat Kablo TV faturanızı hizmet no ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan sorgulama alanından tek adımda fatura borcunuzu öğrenebilir, ödemesini yapabilirsiniz.

Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Türksat televizyon faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Türksat Kablo TV’nin faturalarını evinize en yakın banka şubesinden, veznelerinden ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Kablo TV Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Türksat Kablo TV (Uydunet) fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla fatura ödeme işleminizi online anında yapabilirsiniz.

Türksat Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Türksat Abone Merkezleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Türksat müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 804 4444 numaralı telefondan veya Türksat’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler kısmından faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.