UPS Kargo

UPS Kargo Takip UPS Kargo Müşteri Hizmetleri
UPS Kargo Takip, UPS Kargo Sorgulama UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Telefonu
     
UPS Şubeleri    
UPS Kargo Şubeleri Listesi    
     
UPS KARGO HİZMETLERİ


UPS Kargo web sitesine gitmek için tıklayınız.Yurt Dışı Hizmetler

UPS EXPRESS PLUS:

Gönderinizin sabah 09:00’dan önce teslim edilmesi gerektiğinde...

UPS EXPRESS:

Gönderinizin öğleden önce teslim edilmesini istediğinizde...

UPS EXPRESS SAVER:

Gönderinizin gün içerisinde teslim edilmesini istediğinizde...

UPS EXPEDITED:

Dünya çapındaki gönderiler için hız ve tasarrufu dengelemek istediğinizde...


Yurt İçi Hizmetler

Ertesi sabah en geç 10:00'da teslim edilmesi gereken gönderileriniz için Acil Ekspres, hızlı ve günü belirli diğer gönderi ihtiyaçlarınız için ise Standart hizmetimizi seçin.

Ücret farkı alınmaksızın kapıdan kapıya teslimat
Alıcı bulunmadığında adrese 2. kez ücretsiz uğrama
Paket alımından teslimatına kadar gönderici ve/veya alıcıyı bilgilendirme seçenekleri(Teslim edildi ise teslim oldu bilgisi, teslim edilmediyse özel durum bilgisi)
Paket alımından teslimatına kadar internet üzerinden takip imkanı
Sektörde farklılaşan, çok sayıda ek hizmet seçeneği.

UPS PAKET SEÇENEKLERİ:

UPS, müşterilerine ücretsiz olarak farklı tür ve ölçülerde (zarf, pak, büyük pak ve çeşitli ebatlarda koliler, v.s. ) malzemeler temin eder bu malzemelerle gönderilerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde ambalajlayıp, etiketleyip gönderi yapmanızı sağlar.

UPS Express Envolope adı verilen yalıtımlı karton zarflarımızda, doküman türü gönderileriniz sağlıklı bir şekilde ve en ekonomik fiyatlarla taşınır.


YURTİÇİ EK HİZMETLER

TAHSİLATLI GÖNDERİ:

Bu hizmet sayesinde satışını yaptığınız herhangi bir ürünü kapınızdan teslim alıyor ve müşterinize ürünün tahsilatını yaparak (ister nakit, ister kredi kartı) teslim ediliyor. Ayrıca müşterinizden tahsil ettiğimiz ürün bedeli ise sizin hesabınıza transfer ediliyor.

Tahsilatlı Gönderi seçeneği; özellikle internetten satış yapan müşterilerimize oldukça faydalı iş çözümleri sunar.

Bu hizmetten faydalanabilmeniz için "Tahsilatlı Gönderi" Sözleşmeli müşterimiz olmanız gerekmektedir. Başvuru ve bilgi için lütfen 444 00 66’yı arayarak UPS Müşteri Temsilcisine başvurunuz.

GECE TESLİMATI :

Alıcınıza paketin akşam saatlerinde mi teslim edilmesi gerekiyor? UPS’in ‘Gece Teslimatı’ hizmeti sayesinde paketinizin alıcısına aşağıda belirtilen saat aralıklarından birini seçerek ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

20:00 - 22:00
22:00 - 24:00


Kargo Gönderme

UPS hizmetleri konusunda tüm bilgiler mevcuttur. Tüm gönderi ücretleri dört noktaya dayanır: Menşe, gideceği yer, seçilen servis ve gönderinin ağırlığı. Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

 "Alıcıya Faturalandırma" dışındaki faturalama seçeneklerinden biri seçildiği zaman, Türkiye menşeli tüm uluslararası gönderiler için "gidiş" ücretleri ve bölgeleri kullanılmalıdır.
"Alıcıya Faturalama" seçeneği seçildiğinde, tüm uluslararası gönderiler için "geliş" ücretleri ve bölgeleri kullanılmalıdır.
Kategori: Firma Listesi / Kargo Firmaları

Etiketler: Aras, Aras Kargo, Yurtiçi Kargo Takip, PTT Kargo Takip, Aras Kargo Takip, Kargo Takip, UPS, UPS Kargo Takip,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter