UPS Kargo Takip

 

UPS kargo ile gönderilerinizin ne zaman teslim edileceğini ve kargonun en son durumunu FaturaGO'dan öğrenebilirsiniz. İnsanlar kargolarının durumlarını merak etmektedir. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla kargonunuz durumunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Her satırda bir tane olacak şekilde en fazla 25 takip numarası girerek kargo durum sorgulaması yapabilirsiniz.

UPS Kargo Takibi


Aynı zamanda Detaylı Sorgulama bölümünden Gönderenin Müşteri Kodu, Alıcı Müşteri Kodu ve İhracat Paket Ağırlığı Bilgisi ile Kargo Sorgulama yapabilirsiniz.

UPS Online İşlemler sekmesinden Yurt içi ve Yurt dışı Gönderi Ücreti Hesaplama yapabilir, Kurye Talep Edebilir, Pasaport Sorgulama yapabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı hizmetlerde oldukça geniş bir ağa sahip UPS Kargo’ya 444 00 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Takip Numarası Öğrenme

UPS takip numarası aşağıda yer alan numaralara benzemektedir. Kargonuzun durumunu öğrenmek için kargo takip numaranızı bilmeniz gerekmektedir.

  • 1Z0000000000000000
  • 000000000000
  • T0000000000
  • 000000000

Takip Numaranız ile FaturaGO'dan Gönderi Takibi Yapabilirsiniz. UPS Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıdan açılan sayfada Takip No girerek Yurt içi ve Yurt dışı kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

UPS Kargom Nerede?

UPS Kargonun Online Gönderi Takip sistemi sayesinde yurt içi ve yurt dışında kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede UPS Kargo Gönderi Takip bölümünden Takip No ile kargo takibinizi yaparak UPS Kargo müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

UPS kargo ile gönderilerinizin ne zaman teslim edileceğini ve kargonun en son durumunu FaturaGO'dan öğrenebilirsiniz. İnsanlar kargolarının durumlarını merak etmektedir. Yukarıdaki bağlantı aracılığıyla kargonunuz durumunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Her satırda bir tane olacak şekilde en fazla 25 takip numarası girerek kargo durum sorgulaması yapabilirsiniz.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter