KABLONET(UYDUNET)

Türksat tarafından verilen Kablo Tv ve Uydunet internet hizmeti ile ilgili fatura ve borç sorgulama sayflarının bağlantıları:
Kablonet(UyduNet) Fatura Ödeme Kablo TV Fatura Ödeme
Kablonet(UyduNet) Fatura Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme Kablo TV Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme
     

Türksat Kablonet(UyduNet) web sitesinden alabileceğiniz hizmetlerin listesi:

Kablonet(UyduNet) Kampanyaları

Kampanyalar ve tarifeleri ile ilgili bilgiler. Uydunet'in sunmuş olduğu  internet, kablo tv ve teledünya hizmeti ile ilgili kampanyalara ve çeşitli fırsatlar hakkın detaylı bilgi alabilirsiniz.


Tarifeler
Kablonet(UyduNet) Tarifeleri hakkında bilgiler. Uydunet'in kablo tv üzerinden verdiği internet tarifeleri sorgulayabilirsiniz. Türksat online işlem merkezi üzerinden tarife ve paket değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kablonet(UyduNet) Abonelik Talebi
Abonelik taleplerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Uydunet Servisleri
Türksat Kablo'nun sunmuş olduğu güvenlik, antivirüs, statik ip v.b hizmetleri hakkında detaylı bilgiler. Türksat online işlem merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla bu hizmetleri talep edebilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri
444 0126 numaralı Türksat Kablonet(UyduNet) müşteri hizmetlerinde yeni abonelik talepleri ve arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kablonet(UyduNet) ile ilgili yardım:

Fatura Şikayetleri

Fatura şikayetlerinizle ilgili dilekçenizi, ilinizdeki Türksat İl Müdürlüklerine elden, posta ya da faks yoluyla iletebilirsiniz. Dilekçenizin işleme konabilmesi için dilekçenizde hizmet numaranız, irtibat bilgileriniz (adres), mağduriyet konusu ve talebiniz açık bir şekilde belirtilmeli, ilgili belge/belgelerin fotokopisi eklenmiş olmalıdır.

Güvenli İnternet hizmeti


Güvenli internet, kullanıcıları İnternetteki uygunsuz içeriklerden ve zararlı sitelerden koruyan ücretsiz ve kullanımı kolay bir sistemdir. Bilgisayarınıza yazılım yüklemenize gerek yoktur. Size Aile Profili ve Çocuk Profili olmak üzere iki alternatif sunar. İstediğiniz zaman Güvenli İnternet Hizmetini alabilir, istediğiniz zaman profilinizi değiştirebilir, isterseniz bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.


E-Posta Girişi
Kablonet(UyduNet) E-Postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Uydunet hizmeti ile birlikte verilen E-posta hizmet kullanıyorsanız yukarıdaki linke tıklayarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.


Satış Noktaları
Uydunet abonesi olabileceğiniz satış noktalarının listesi. Kablonet(UyduNet) Abonelik noktaları ve Uydunet yetkili teknik servislerinin listesine ulaşabilirsiniz. Arıza durumlarında ilgili firmalardan destek alabilirsiniz.
Kategori: Firmalar

Konular: UyduNet, Kablo TV,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter