VEPSAŞ (Türkerler Enerji) Elektrik Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Türkerler Elektrik VEPSAŞ - 77

Tesisat numaranızı 8 haneli olarak giriniz. Tesisat numaranız 8 haneden az ise başına 0(sıfır) ekleyerek 8 haneye tamamlayınız. Ör:01234567

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Elektrik borçlarınızı ödemek için VEPSAŞ Elektrik firmasının tüm faturalarınızı sayfamızdan ödeyebilirsiniz. Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illeri için elektrik fatura borcunuzu yukarıdaki alana abone numaranızı girerek tüm borçlarınızı listeleyebilir ve seçtiğiniz faturayı online olarak ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Türkerler Enerji Fatura Ödeme

Vangölü VEPSAŞ(VEDAŞ) Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illeri için elektrik faturalarınız kredi kartınız ile taksitli online ödeyebilirsiniz. Sorgulama alanından Vangülü Vepsaş fatularınızı öğrenerek FaturaGO'dan kredi kartı ile ödeme işlemi yapabilirsiniz.

VEPSAŞ Fatura Ödeme Kanalları

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz VEPSAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Yetkili Ödeme Merkezleri: Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illerinde bulunan ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: T. İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Garanti Bankası, T. Ekonomi Bankası, Finansbank, Denizbank, ING Bank, Asya Katılım Bankası, T.Finans Katılım Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Albaraka Türk ve Şekerbank bankalarından VEPSAŞ faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Online İşlemler: VEPSAŞ internet sitesinde yer alan borç sorgula veya müşteri girişi bölümünden faturalarınızı öğrenebilir ve online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Vepsaş Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar
Müslüm

Normal şartlarda kullandığımız ve her yıl standart olarak ortalama 80/ 120 tl arası olan elektirik borcumuz nasıl oluyorda saatleri ayarladığınız dan beri 300 liradan az gelmiyor Bu ayki fatura 350.5 tl olarak gözüküyor bu olaya bir el atın


Mustafa ataş

Tesisat no unuttuk


Murat

Başka illerde ödediğim elektrik faturasi en fazla 150 lira iken VEDAŞ 413 tl elektrik faturasi gönderiyor. Bu kadar fark olurmu , bir çözüm bekliyoruz yetkililerden.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter