Vodafone Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Kurum : VODAFONE - 345

Lütfen Telefon No giriniz.

Telefon No :
Vodafone fatura ve borç sorgulama, Vodafone Fatura Ödeme işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler ve Vodafone faturalarınızı nasıl ödeyebileceğiniz aşağıda anlatılmaktadır. Vodafone GSM faturalarınızı yukarıda yer alan FaturaGO sorgulama bölümünden online ödeyebilirsiniz. 10 haneden oluşan telefon numaranızı girerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Telefon Faturası Detaylı Açıklamalar

Vodafone Faturasını Nasıl Sorgulayabilirim?

SMS ile fatura bilgilerinize ulaşmak için:

Son kesilen fatura bilginizi öğrenmek için, "FATURA" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Güncel fatura bilginizi öğrenmek için, "GUNCEL" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Online İşlemler(Online Self Servis) üzerinden:

Vodafone internet sitesinden giriş yapabileceğiniz Online Self Servis bölümünden Vodafone güncel ve geçmiş fatura sorgulama ve fatura borç ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Üyelik: Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz bölüme şifrenizi almak veya şifrenizi unuttuysanız S yazıp 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri üzerinden:

Müşteri hizmetlerine Vodafone GSM Hatlarınızdan 542'yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'ı, yurtdışından +90 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

Faturanızı PTT Şubeleri(3,02 TL masraf), Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları, Yetkili Ödeme Merkezi ve jetfatura.com'dan ödeyebilirsiniz. 0850 542 0542 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerinden veya internet sitesindeki Online Self Servis hizmetinden ödeyebilirsiniz.

Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Vodafone fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızla alakalı gecikme faizi gibi tüm bilgiler hakkında ayrıntılı bilgiyi cep telefonunuzdan 7001’i ücretsiz arayarak alabilirsiniz.


Yorumlar

  

Fatura özeti.


  

Geçmişte yaptığım konuşmaların dökümüne nasıl ulaşabilirim.


  

Vodafone borcunu ogrenmem ve fatura bilgisi tele gelmesini istyorum


  

Borcmu sorgulamak.


  

Borcumu ögrenmek istiyorum.


  

Borcumu öğrenmek istiyorum.


  

Geçmiş zamanki borcumu nasıl sorgulayabilirim?


  

Sayenizde Faturamı en hızlı ve kolay şekilde ödüyorum, Vodafone online hizmetler çok meşakkatli, keşke Vodafone faturamı da sitenizden ödeye bilseydim.


  

Fatura ödeme


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: