Vodafone Fatura Ödeme

Kurum : VODAFONE

Lütfen Telefon No giriniz.

Telefon No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


İnternetten Vodafone Mobil Fatura Sorgulamanızı FaturaGO ile kolayca yapın. Yukarıda bulunan alana cep telefon numaranızı başına sıfır yazmadan 10 haneli olarak giriniz. Vodafone GSM fatura borcunuzu görüntüledikten sonra kredi kartı ile internetten ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Telefon Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Vodafone faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanından sadece cep telefon numaranızla sorgulayarak FaturaGO üzerinden internetten ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Vodafone cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Vodafone’un faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Vodafone Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Vodafone fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Vodafone Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Vodafone müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 542 0542 numaralı telefondan veya Vodafone’nun resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

Vodafone fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızla alakalı gecikme faizi gibi tüm bilgiler hakkında ayrıntılı bilgiyi cep telefonunuzdan 7001’i ücretsiz arayarak alabilirsiniz.