Vodafone Evde İnternet Fatura Ödeme


Kurum : VODAFONE NET - 429

Abone numaranızın başına 0(sıfır) ekleyerek 10 haneye tamamlayınız.

Abone no :Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Vodafone Evde İnternet Faturanızı Online Görüntüleyin! ADSL ve Fiber tarifelerinizin aylık abonelik fatura borçlarını yukarıdaki bulunan Jet Fatura Sorgulama alanına 10 haneli abone numaranızı girerek görüntüleyin. Abone numaranız 10 haneden az ise başına sıfır ekleyerek 10 haneye tamamlamalısınız. Ör: 12345678 olan Vodafone abone numaranızı 0012345678 olarak girerseniz güncel tüm borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Net Abone No Nerede Yazar?

Vodafone Süpernet internet abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone numaranızı aşağıda resim yardımıyla öğrendikten sonra başına sıfır ekleyerek 10 haneye tamamlayıp giriniz.

Vodafone Evde internet Fatura Örneği

Vodafone Evde İnternet Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Vodafone Net faturalarınız her ayın 1’iyle 15 arasında faturalandırılmaktadır. Faturanızdaki ekgecikme faizi v.b. tüm bilgileri cep telefonunuzdan 7001’i arayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone Süpernet Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

  

Süpernet Aboneliği başlatma işlemleriniz de, faturalama işleriniz de inanılmaz saçmalıklar içeriyor. Diğer kurumların bu işleri nasıl yaptığını incelemeniz ve bir örnek seçmeniz gerek Abonelik öncesinde şirketinize beslediğim saygı yok oldu.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: