VODAFONE 3G KAMPANYASI

VODAFONE 3G KAMPANYASI:

Kontratsız, Formalitesiz Mobil Modem Kampanyası
Dünya 3G liderinden bir yenilik daha! Vodafone 3G Ön Ödemeli Mobil Modem Kampanyası.

İnternetim hep yanımda olsun diyenlere,Vodafone 3G Mobil Modemler kontratsız, formalitesiz sadece 99 TL. Yanında 3 ay boyunca her ay 1 GB internet kullanımı hediye. Üstelik World’e özel peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla...

Rengarenk mobil modemler Vodafone Cep Merkezleri’nde.


Vodafone Mobil Modemleri Vodafone 3G Mobile Connect (VMC) yazılımı ile kullanarak kolaylıkla internete bağlanabilirsiniz. VMC yazılımı, aldığınız mobil modem içerisinde hazır olarak bulunmaktadır. Bu yazılımı, Vodafone Mobil Modemlerin"Tak &Çalıştır" özelliği sayesinde kolaylıkla aktif hale getirebilir, hemen 3G+ deneyimi ile internete bağlanabilirsiniz.

Üstelik Rengarenk Mobil Modem’inizle birlikte gelen Mobil Modem Kullanım Arayüzü Yazılımı (VMC) yenilendi.


Vodafone 3G Kampanyası kapsamında, tüm mevcut veya yeni bireysel ön ödemeli aboneler kampanyalı cihazı alarak kampanyaya dahil olabileceklerdir.
Kampanya kapsamında abonelerimize sunulacak olan mobil modem cihazının son kullanıcı satın alma fiyatı 99 TL olarak belirlenmiştir. İlgili cihazın modeli Vodafone E160E HSDPA Mobil Modem'dir.
Aboneler VODAFONE 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde bu tarifeyi 3G networkünde kullanacaklardır; bu durumda aboneler 1Mbps'ye kadar hız ile hizmet verilir.
Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Kampanyaya dahil olan abonelerin hattına 3 ay süresince her ay 1GB bedava data yüklenecektir. Bedava data kullanım süresi 30 gün olarak belirlenmiştir; 30 gün içerisinde kullanılmayan MB/GB miktarı bir sonraki aya devretmez.
Kullanım limiti dahilinde aboneler yurtiçi WAP ya da diğer internet sitelerine bağlantı kurduklarında extra ücretlendirilmeyecektir.
Aboneler ayrıca bir 3G internet paketi seçebilirler, seçmiş oldukları paket üzerinden ayrıca ücretlendirileceklerdir.
Bedava verilen data miktarının içine satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
Hediye data kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan data GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Hediye olarak verilen data kullanımı ile üçüncü şahıslara data transferi yapılamayacaktır.
Hediye data miktarı bittiği takdirde aboneler hangi data paketini kullanıyorlarsa onun üzerinden ücretlendirilirler; hiçbir data paketine sahip olmamaları durumunda standart tarifeden ücretlendirileceklerdir.
Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
Bir müşteri numarasına bağlı tüm abonelikler (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirler.
"DATA BAKIYE" yazıp 4646'ya göndererek ne kadar ücretsiz kullanımınız kaldığını öğrenebilirsiniz.
Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli bir hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye data miktarı iptal edilecektir.
Kampanya kapsamında aboneler Yapı Kredi World Card, Fortis World Card, Vakıf World Card ve Anadolu World Card kredi kartları ile 6 taksit avantajından yararlanabileceklerdir.Kategori: Vodafone
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter