Vodafone 3G Kota Sorgulama

Vodafone online işlem merkezi veya kısa mesaj ile paketinizde kalan internet miktarını sorgulayabilirsiniz. Kota sorgulama ile ilgili bağlantılar ve açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

 

VODAFONE 3g Kotanızı öğrenmek için Tıklayınız


Vodafone 3G kotasını öğrenmek isteyenlerin mevcut Vodafone 3G paketinin sorgu kodunu modem yazılımındaki sms gönderme bölümünden 3636′ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirler. Vodafone 3G’de son 48 saatlik kullanım kotada gösterilmemektedir.

Kalan Bakiye Bilgisi ile sorgulama

Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU yazıp 7000'e kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone 3G ile ilgili sık sorulan sorular

Vodafone 3G Şebeke Sorgulama Servisi
3G Şebekemiz üzerinden hizmet almadan önce, kullanmak istediğiniz adreste 3G şebekesinin olup olmadığını kontrol edebileceğiniz SMS ile sorgulama servisidir.

Vodafone 3G hızıyla neler yapabilirim?
Vodafone 3G hızıyla;
• Her yerde ve her zaman internet üzerinde 3G hızında sörf yapabilir,
• Chat yapabilir,
• Elektronik postalarınıza ulaşım sağlayabilir,
• Görüntülü konuşma yapabilir ve
• Mobil TV bağlantısı sağlayabilirsiniz.Örneğin; 5 MB’ lık bir müzik dosyasını (MP3) 7,2 Mbit’ lik hızla sadece 6 saniyede bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Aynı müzik dosyasını eski 2,5G şebekemizde 333 saniyede indirebilirken, evlerde kullanılan 1 Mbit'lik ADSL hattınızla 40 saniyede indirebiliyorsunuz. (Belirtilen hızlar teorik olup, kapsama, şebeke yoğunluğu ve cihazın özelliklerine bağlı olarak değişiklikler gösterebilmektedir.)

3G aboneliği nasıl ücretlendirilir?
Vodafone 3G abonesi olmanız için ek bir ücret talep edilmez. Kullandığınız data tarifeleri ve 3G servisleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Vodafone 3G Kota Sorgulama, Vodafone 3G Kota Bilgisi, Vodafone 3g modem Kota Sorgulama, Vodafone 3 g Kota bilgisi


Kategori: Vodafone
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter