Vodafone Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Kurum : VODAFONE

Lütfen Telefon No giriniz.

Telefon No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Vodafone fatura ve borç sorgulama, Vodafone Fatura Ödeme yöntemleri aşağıda anlatılmaktadır. Online Self servis ile veya kısa mesaj ile de fatura ve borç sorgulaması yapabilirsiniz. Fatura detaylarınıza erişmek için online self servisi kullanabilirsiniz. Online self servisi kullanabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor. Cep telefonunuzdan S yazıp 7000'e mesaj göndererek giriş şifresi alabilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödeme ve sorgulama ile ilgili ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Diğer Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme Seçenekleri:

SMS ile fatura bilgilerinize ulaşmak için:

Son kesilen fatura bilginizi öğrenmek için, "FATURA" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Güncel fatura bilginizi öğrenmek için, "GUNCEL" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Online İşlemler(Online Self Servis) üzerinden:

Vodafone internet sitesinden giriş yapabileceğiniz Online Self Servis bölümünden güncel ve geçmiş fatura sorgulama ve fatura borç ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Üyelik: Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz bölüme şifrenizi almak veya şifrenizi unuttuysanız S yazıp 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri üzerinden:

Müşteri hizmetlerine Vodafone Hatlarınızdan 542'yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'ı, yurtdışından +90 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Vodafone Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri Hizmetleri: 542 ya da 0542 542 0000​ numaralı müşteri hizmetlerinden ödeme yapabilirsiniz.

Vodafone Bayileri: Yetkili bayilerden fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubeleri, Kolay vezne ve yetkili ödeme merkezlerinden ödeme yapabilirsiniz. PTT ödemelerinden 2 TL işlem ücreti olup bu ücret ödeme sırasında alınmayıp bir sonraki faturanıza yansıtılıyor.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden Vodafone fatura ödemesi yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.


 

Diğer Başlıklar:

Vodafone Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Vodafone Kampanyaları

Vodafone E-Fatura

VODAFONE Fatura Ödeme


FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Vodafone Fatura Sorgulama, Vodafone Borç Sorgulama ve Fatura ödeme, Tarife Değişikliği, Vodafone Müşteri Hizmetleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.


Kategori: Vodafone