Vodafone Süpernet Borç Sorgulama - Vodafone NET


Kurum : VODAFONE NET

Abone numaranızın başına 0(sıfır) ekleyerek 10 haneye tamamlayınız.

Abone no :

Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


FaturaGO aracılığı ile Vodafone Süpernet fatura sorgulama bölümünden yapabileceğiniz işlemler:Vodafone Süpernet fatura sorgulama, Vodafone Süpernet Borç sorgulama, Vodafone NET ödenmemiş fatura sorgulama, Vodafone Süpernet fatura ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Vodafone NET Süpernet Fatura

Vodafone Süpernet faturalarınızı "JetFatura" adresinden de öğrenebilirsiniz. Vodafone Net Jetfatura adresine giriş kullanıcı adı ve şifre ile olmaktadır. Yeni üye olmak için Vodafone Süpernet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.  İlk aboneliklerde, hattın aktif olması ile birlikte kullanıcı adı ve şifreniz e-posta ile size gönderilmektedir.  Vodafone Süpernet müşteri hizmetleri telefon numarası 0216 556 10 20'dir.

Eğer Vodafone Süpernet'e yeni abone olduysanız ilk faturanız iki kısımdan oluşur. Bunlardan birincisi abone olduğunuz ay içerisindeki kullanımlardır. Örneğin: Ayın 13'de üye olduysanız, 13 ile 31'i arasındaki kullanımlarınızın bedelidir. Diğer kısımındaysa bir sonraki ayın kullanım ücretileri faturalandırılır. Bunların dışında faturanızda ekstra aldığınız hizmetler de olabilir. Yine ilk aboneliklerde aktivasyon ücreti alınmaktadır. Aktivasyon işlemi, hat açılırken Telekom tarafından hattınız ile ilgili yapılan teknik çalışmanın bedelini ifade eder. Yani aktivasyon ücreti hediyeli bir kampanyadan yararlandıysanız bu ücret faturanızda olmayacaktır.  Diğer bir fatura kalemi de modem ücretidir. Aboneliğiniz sırasında adsl modem kampanyalarından birinden yaralanmışsanız bu modem ücreti faturaya eklenir. Yine bazı kampanyalar da modem de hediye edilebilmektedir.

Vodafone Süpernet Fatura Ödeme

Vodafone Süpernet faturalarınızı müşteri hizmetlerinden, Jetfatura'dan veya Vodafone fatura ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

Vodafone Süpernet Fatura Ödeme Noktaları

Vodafone Süpernet ile ilgili kampanyalar ve diğer bilgiler için : Vodafone SüpernetKategori:

Konular: Vodafone Süpernet, Vodafone Süpernet, Vodafone Süpernet Fatura Sorgulama, Vodafone Süpernet Yetkili Fatura Ödeme Noktaları