VODAFONE SÜPERNET KAMPANYALARI

 

Vodafone Süpernet KAMPANYA VE ABONELİK İŞLEMLERİ

Vodafone Süpernet kampanyalarından yararlanabilmeniz ve abone olabilmeniz için aşağıdaki konular size yardımcı olucaktır.

Vodafone Süpernet abonesi olabilmeniz için öncelikle bölgenizde adsl hizmetinin veriliyor olması gerekiyor. Bazı bölgelere adsl hizmeti verilememektedir. Santrale olan uzaklık adsl hizmetini sınırlandırmaktadır. Vodafone Süpernet aboneliği başvurunuzu yaptıktan sonra cep telefonlarında olduğu gibi hattınız hemen açılmıyor. Çünkü adsl abonelikler de hattınız da adsl hizmeti kullanabilmeniz için bir takım teknik çalışmalar yapılması gerekiyor. Bu çalışmalardan dolayı hattınız 1 ile 7 gün arasında açılmaktadır. Biri Adsl yeni müşterilerine özel çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalarda genellikle 24 ay üye olma şartı aranmaktadır. Bu taahhütle birlikte çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Bunlar, indirimli bir kaç ay üyelik, modem hediye, aktivasyon ücreti hediye gibi seçeneklerden oluşabiliyor. İlk abone olurken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de tarife seçimidir. Çünkü, kampanyadan yaralanıp abone olursanız tarife düşürme işlemi yapamıyorsunuz. Sedece tarife yükseltebiliyorsunuz. Başlanğıçta düşük bir tarife seçerseniz ileride paket yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Bu sınır taahhüt süreniz sona erene kadar devam ediyor.Kategori:

Konular: Vodafone Süpernet, Vodafone Süpernet Kota Sorgulama, Vodafone Süpernet Fatura Sorgulama, Vodafone Süpernet Fatura Ödeme Noktaları, Vodafone Süpernet Kampanyaları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter