VODAFONE SÜPERNET KOTA SORGULAMA

 

Vodafone Süpernet kotanızı öğrenmek için Tıklayınız

Vodafone Süpernet Kota

Vodafone Süpernet kotanızı Jetfatura adresinden sorgulayabilirsiniz. Jetfatura adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.  İlk abonelikleride bu şifre E-posta ile gönderilmektedir. Üye bilgilerinizi bilmiyorsanız veya unuttuysanız 0216 556 10 20 numaralı Vodafone Süpernet müşteri hizmetlerinden yardım alabiliyorsunuz. 

Vodafone Süpernet Kota Aşımı

Vodafone Süpernet'e limitli paketlerden bir tanesi ile üye olursanız aylık belli bir kullanımdan sonra ekstra tutar ödemeniz gerekiyor. Bu bedele kota aşım ücreti denmektedir. Kota aşım tutarının belli bir üst sınırı da bulunmaktadır. Kota aşım bedeli, 1 Mbps ve 8 Mbps 'a kadar hızlarda79 TL'yi, 16 Mbps 'a kadar hızlarda 89 TL'yi aşmıyor.

Adsl aboneliklerinde uygulanan diğer bir sınırlama da Adil Kullanım noktası(AKN)'dır.  Bu uygulamaya göre size belli bir aylık indirme sınırı veriliyor. Bu sınırı geçerseniz internet hızınız 1Mbps'ye düşürülüyor. Ay sonundaysa yine eski hızınıza kavuşabiliyorsunuz.Kategori:

Konular: Vodafone Süpernet, Vodafone Süpernet Kota Sorgulama, Vodafone Süpernet Borç sorgulama, Vodafone Süpernet Fatura Ödeme NoktalarıYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter