Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Takibi için Tıklayınız


Yurt içi ve Yurt dışı Gönderi Sorgulama Yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi sayfasından Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızın takip ve sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz.

Yurtiçi Gönderilerinizi;

- Gönderi Kodu
- Fatura Numarası
- Ambar Tesellüm Numarası
- Çağrı Numarası

Yurtdışı Gönderilerinizi;

- Konşimento Numarası
- Gönderi Numarası

ile Kargonuzun Nerede, Hangi Şubede, Ne Zaman Geleceği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Yeni Gönderi Yapabilir, Kredi Kartı ile Ödeme Gerçekleştirebilir, Kargom Nerede bölümünden Yurtiçi kargonuzu takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo’nun hizmetlerine daha hızlı ulaşabilmeniz için Yurtiçi Kargo Mobil Uygulamasını indirerek mobil telefon ve tablet üzerinden kargolarınızı hem daya uygun fiyata gönderebilir hem de tüm ihtiyaçlarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Resmi internet sitesinden Teslimat Sürelerini, Fiyat Hesaplama, En Yakın Yurtiçi Şubesi ve Kargo Kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yurtiçi Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargonun Online Gönderi Sorgulama sistemi sayesinde tüm kargolar online olarak nerede olduğu, ne zaman teslim edileceği kayıt altında tutulur. Bu sayede sayfanın en üstünde bulunanYurtiçi Kargo Takibi sayfasından Gönderi Takip Numaranız ile gönderi sorgulama yaparak Yurtiçi müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınızı anında öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: