Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargom Nerede?

Yurtiçi kargo gönderilerinizin durumu aşağıdaki bağlantıdan takip edilmektedir. Kargonuzun nerede ve ne zaman teslim edileceğini, şuan nerede olduğunu FaturaGO'dan online takip edebilirsiniz. Yurtiçi kargo sorgulaması ile kargo takibi yapabilir, yardım ve destek alabilirsiniz. Kargo ile ilgili bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Yurtiçi Kargo Takibi


Yurtiçi Gönderilerinizi;

- Gönderi Kodu
- Fatura Numarası
- Ambar Tesellüm Numarası
- Çağrı Numarası

Yurtdışı Gönderilerinizi;

- Konşimento Numarası
- Gönderi Numarası

ile Kargonuzun Nerede, Hangi Şubede, Ne Zaman Geleceği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Yeni Gönderi Yapabilir, Kredi Kartı ile Ödeme Gerçekleştirebilir, Kargom Nerede bölümünden Yurtiçi kargonuzu takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo’nun hizmetlerine daha hızlı ulaşabilmeniz için Yurtiçi Kargo Mobil Uygulamasını indirerek mobil telefon ve tablet üzerinden kargolarınızı hem daya uygun fiyata gönderebilir hem de tüm ihtiyaçlarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Resmi internet sitesinden Teslimat Sürelerini, Fiyat Hesaplama, En Yakın Yurtiçi Şubesi ve Kargo Kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yurt içi ve Yurt dışı Gönderi Sorgulamasını FaturaGO'dan Yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi sayfasından Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızın takip ve sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz. Kargonuz nerede ve ne zaman teslim edilecek online öğrenebilirsiniz. Gönderi kodu değerini girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargonun Online Gönderi Sorgulama sistemi sayesinde tüm kargolar online olarak nerede olduğu, ne zaman teslim edileceği kayıt altında tutulur. Bu sayede sayfanın en üstünde bulunan Yurtiçi Kargo Takibi sayfasından Gönderi Takip Numaranız ile gönderi sorgulama yaparak Yurtiçi müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınızı anında öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo takibini FaturaGo'dan anında yapın. Kargonuzun durumunu listeleyebilir, aşamalarını anlık olarak öğrenebilirsiniz. Yurtiçi kargo hizmetleri ile ilgili çeşitli bilgiler bulunuyor. Kargo öğrenme servisi ile aynı zamanda kargonuzun ne zaman teslim edileceği bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal gönderi takip hizmeti verilmektedir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter