Yurtiçi Kargo Takip
YURTİÇİ Kargo Takibi için Tıklayınız

Yurtiçi Kargo firmasının sunmuş olduğu online gönderi takibi sorgulama hizmeti ile Yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizin takibini yapabilirsiniz. Gönderi Kodu, Fatura No, Ambar Tesellüm no veya çağrı numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Kargo Takip Sorgulamaları ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Yurtiçi kargo ile gönderilen yurt içi ve yurt dışı kargolarınızın takibini yukarıdaki bağlantıdan girerek öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo sorgulamalarını 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gönderi kodu ile, Fatura numarası ile, Ambar tesellüm numarası ve çağrı numarası ile sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo firması tarafından sunulan online hizmetlerde, bireysel ve kurumsal müşterilerine özel internet şubesi uygulaması ile kargo işlemleri de yapılabilmektedir. Bireysel veya kurumsal işlemlerde menüsünden giriş yapılarak kargo gönderme, kargo takibi vb. işlemler online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Yurtiçi kargo gönderi takibi ve diğer işlemleri iPhone, iPad ve Android gibi akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan yapabilmenize yarayan mobil uygulama yazılımları da bulunmaktadır. Yurtiçi kargo internet sayfasından bu yazılımlara ulaşarak cihazınıza yükleyerek kargo işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Yurtiçi Kargo Takip, Yurt içi Kargo Sorgulama, Kargo Takibi, Online Kargo Takibi, Kargon Nerede? Yeni gönderi, Yurtiçi kargo online işlemler listesi, Yurtiçi Kargo Posta gönderimi, Yurtiçi Kargo Online Kargo Takibi


Kategori: Kargo Takip / Kargo Firmaları

Etiketler: Yurtiçi, Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Kargo Bayileri, Yurtiçi Kargo Takip, PTT Kargo Takip, Aras Kargo Takip,