CK-Akdeniz Elektrik Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: CK Akdeniz EPSAŞ - 66

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO aracılığıyla, CK Akdeniz'in Antalya, Burdur ve Isparta illerinde sunduğu elektrik servisleri için tüm ödenmemiş faturalarınıza erişebilirsiniz. Elektrik fatura borçlarınızı, abone numaranızı kullanarak kredi kartıyla kolayca ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

CK-Akdeniz Fatura Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Hesap numaranızı girerek CK Akdeniz Antalya, Burdur ve Isparta illeri için elektrik fatura ve borcunuzu öğrenebilir ve internetten ödemenizi kredi kartı ile FaturaGO'dan gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile CK-Akdeniz elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

CK-Akdeniz Fatura Ödeme Noktaları

CK-Akdeniz Yetkili Ödeme Merkezleri: Antalya, Burdur, Isparta ilçelerinde bulunan yetkili ödeme merkezlerinden ve hizmet noktalarından fatura ve borç ödemenizi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile CK Akdeniz Elektrik Fatura Ödeme

FaturaGO'dan CK Enerji Akdeniz elektrik faturanızı ve ödenmemiş borçlarınızı anında sorgulayabilir, ödenmemiş faturalarınızı online kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Fatura Örneği

CK Akdeniz Elektrik fatura örneği aşağıda bulunmaktadır. Faturanızın üzerinde bulunan Abone Numarası ve İşletme Kodu numaranız ile Hesap Numaranızı sorgulamak ve öğrenmek için: CK Akdeniz Elektrik Hesap No Öğrenme

CK Enerji Akdeniz Elektrik Fatura Örneği

CK Akdeniz Elektrik Fatura Örneği
Yorumlar
MehmetAker

2.9.2019 şu anda sabah 7 voltaj 250v cihazlar zarar görüyor. Vatandaşa düzgün ve sağlıklı elektrik vermek sizin göreviniz değil mi 220 V 50 Hz


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter