Enerjisa İstanbul Anadolu Fatura Ödeme


Kurum : ANADOLU YAKASI ELEKTRİK - 414

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa (AYESAŞ) elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu tek adımda öğrenebilir, kredi kartıyla internetten ödeme yapabilirsiniz. Hızlı ve Pratik elektrik faturası sorgulama ekranı sayesinde anında İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa Faturanızı Görüntüleyin ve Ödeyin!

Enerjisa abone numaranız 12 haneli olarak girilmelidir. 12 sayısal değerden az bir abone nuaranız varsa başına 12 karaktere tamamlayıncaya kadar 0(sıfır) ekleyip sorgulayınız.

Enerjisa Elektrik Sözleşme No Öğrenme

İstanbul Enerjisa Faturanızın sol üst bölümünde yazan elektrik sözleşme no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

enerjisa istanbul anadolu elektrik fatura örneği

Enerjisa İstanbul Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa AYESAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: İstanbul Anadolu yakasının bir çok ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Enerjisa İstanbul Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları


Yorumlar

  

Faturamı öğrenmek istiyorum.


  

faturamı oğrenmek istiyorum


  

Faturamı öğrenmek istiyorum.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: