Enerjisa İstanbul Anadolu Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa (AYESAŞ) elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu tek adımda listeleyebilir, kredi kartıyla internetten online ödeme yapabilirsiniz. Hızlı ve Pratik elektrik faturası sorgulama ekranı sayesinde anında İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa Faturanızı Görüntüleyin ve Ödeyin!

Enerjisa Fatura Ödeme

Enerjisa sözleşme numaranız 10 haneli olarak girilmelidir.


Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Enerjisa elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Enerjisa Elektrik Fatura Borcum Ne Kadar?

FaturaGO sorgulama bölümüne Enerjisa sözleşme numaranız 10 haneli olarak girerek geçmiş faura borcunuzu ve güncel borcunuzu listeleyebilirsiniz.

Enerjisa Elektrik Sözleşme No Öğrenme

İstanbul Enerjisa Faturanızın sol üst bölümünde yazan elektrik sözleşme no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

enerjisa istanbul anadolu elektrik fatura örneği

Enerjisa İstanbul Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa AYESAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: İstanbul Anadolu yakasının bir çok ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Enerjisa İstanbul Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Enerjisa İstanbul Elektrik Fatura Örneği
Yorumlar
AYSEL ATAKUR

Borç öğrenmek istiyorum.


Şaban Tuncel

Faturamı öğrenmek istiyorum.


mehmet ata

faturamı oğrenmek istiyorum


fatih

Faturamı öğrenmek istiyorum.


Özcan

Elektrik borcumu öğrenmek istiyorum.


gültekin eren

Sadece tesisat no girerek borç dökümlerime ulaşabiliyordum. Sonra yeni bir borç sorgulama programı yazılıp aktif hale gelene kadar. Programı yazan B veya E ile başlayan Müşteri no soruyor. Ama fatura dökümünde Müşteri no hanesinde B veya E harfi geçmiyor. Arsaşı arayıp bilgi soruyorsun kayıt ıluşturduk diyorlar. Verilen bilgilerle yine giremiyorsun. Tekrar arıyorsun sistemde bir hata olabilir bir süre sonra tekrar deneyin diyorlar.


mustafa kayhan

4 aydır faturam gelmiyor 4-5 kez başvuru yaptım sonuç alamadım.


Ayten

1 ay önceki faturamı nerden öğrenebilirim. ACİL LÜTFEN


Mine

Sözleşme numarası 10 rakam olduğu hâlde, mobil bank uygulaması 12 rakam giriniz şeklinde uyarı gönderiyor işlemi kabul etmiyor.


nedim yılmaz

Arkadaşlar çok mu zor bir fatura öğrenmek.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter