Enerjisa İstanbul Anadolu Fatura Ödeme

Kurum : ANADOLU YAKASI ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa (AYESAŞ) elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu tek adımda öğrenebilir, kredi kartıyla internetten ödeme yapabilirsiniz. Hızlı ve Pratik elektrik faturası sorgulama ekranı sayesinde anında İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa Faturanızı Görüntüleyin!

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa (AYESAŞ) Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Enerjisa Elektrik Sözleşme No Nerde Yazar?

İstanbul Enerjisa Faturanızın sol üst bölümünde yazan elektrik sözleşme no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

enerjisa istanbul anadolu elektrik fatura örneği

İstanbul Enerjisa Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa elektrik faturanızı sözleşme numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa (AYESAŞ) elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa’nın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Albaraka, Deniz Bankası, QNB, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING Bank, Kuveyt Türk, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile İstanbul Enerjisa Fatura Ödeme

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa elektrik fatura borcunuzu birçok anlaşmalı kurumun tek noktada bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla ödemenizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa İstanbul Fatura Ödeme Merkezleri

Enerjisa Faturanızı İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Enerjisa (AYESAŞ) Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 43 72 numaralı telefondan veya İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa’nın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.