İGDAŞ Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: iGDAŞ - 9

12 Karakterden oluşan sözleme hesap numarasınız giriniz.

SÖZLEŞME HESAP NO :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

İGDAŞ fatura sorgulama ve ödeme hizmetinden yararlanmak için FaturaGO'yu kullanabilirsiniz. Yukarıdaki alana "Sözleşme Hesabı" numaranızı girdikten sonra, 12 karakterlik sözleşme numaranızı yazarak ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilir ve kredi kartınızla kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.

Sözleşme No Nerede Yazar?

İGDAŞ faturasında yer alan "Sözleşme Hesabı" kısmında yazan 12 karakterden oluşan numara, sözleşme hesap numarasıdır. Sözleşme numarası faturanızda "Sözleme Hesabı" kısmında yazan 12 karakterden oluşan numaradır. İgdaş sözleşme no ile fatura sorgulama ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İGDAŞ faturalarınızı yukarıda yer alan sorgulama alanından sorgulayıp, daha sonra da online ödeme yapabilirsiniz.

igdaş doğalgaz fatura örneği

İGDAŞ Doğalgaz Borcumu Nasıl Ödeyebilirim?

Faturalarınızı zamanında ve kolayca ödemeniz için çeşitli yöntemler mevcuttur. İGDAŞ Doğalgaz borcunuzu FaturaGO üzerinden tek adımda internetten sorgulayabilir, online olarak kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan İstanbul Doğalgaz Faturası sorgulama alanına sözleşme numarınızı girerek “Fatura Sorgula” butonuna basmak.

Kredi Kartı ile Taksitli Hızlı Fatura Ödeme

İGDAŞ Doğalgaz fatura borcunuzu  "Sözleşme Hesabı" numarası ile faturago.com üzerinden online sorgulayabilir, kredi kartı ile taksitli ödemesini yapabilirsiniz. İstanbul Doğalgaz Dağıtım(İGDAŞ) borç ödemeleri anlık olarak online ödenmektedir.

FaturaGO, kullanıcılarına taksitli fatura ödeme seçeneği sunar. Taksitli fatura ödeme işlemi, FaturaGO üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu işlem için, ödeme sayfasından borç bilgilerinizi girip, taksit seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Ödeme Noktaları

Kolay Vezne

Garanti Bankası tarafından sunulan hizmet ile bankanın anlaşmış olduğu noktalarda bulunan Kolay Vezne ile İGDAŞ faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

İGDAŞ Vezneleri

İstanbul ili içerisindeki bir çok ilçede bulunan veznelerden ödenmemiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Vezneler Sabah 08:15 - 12:30 Öğle 13:30 - 16:45 saat aralığında hizmet vermektedir.

Online İşlemler

İGDAŞ müşterileri, İGDAŞ'ın internet sitesinde yer alan "Online İşlemler" bölümünden de fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle üye olunması gerekmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

İGDAŞ müşterileri, fatura ödeme işlemlerini ayrıca PTT şubeleri ve yetkili ödeme merkezleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirler. Ayrıca, müşteri hizmetleri aracılığıyla da fatura ödeme ve sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür.

Müşteri Hizmetleri

153 numaralı müşteri hizmetlerinden faturalarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İGDAŞ Doğalgaz Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

İGDAŞ Doğalgaz Fatura Örneği

İGDAŞ Sözleşme Hesap No Öğrenme
Yorumlar
Halil

İğdaş Fatura olarak gösterilse muhasemede fatura olarak gerekiyor kayboluyor fatura gösterilse fatura olarak çok güzel olur faturayı yere atım gidiyorlar kayboluyor yazı bırakdın buraya koyun diye ilgi alaka yok yazıp atıp gidiyorlar


Asiye

Fotura sorgulama


sevim çelik

Faturanın kaç para öğrenmek isterim


mustafa güneş

Çok güzel bir ödeme sitesi olmuş, hepsi bir arada,bütün faturalarımı görebiliyorum, bu siteyi hazırlayanların elleri dert görmesin.


okan

Ne kadar faturam var?


Seyhan toptaş

Borcumu öğrenmek istiyorum.


Necdet

Fatura odeme yapamiyorum.


Gülbeyaz

Faturamın para bedelini ayrıntılı öğrenmek istiyorum ama elimde fatura yok nasıl öğrenebilirim eski faturalardan daha yeni ödedim.


Metin mutlu

Temmuz ayında fatura gelmedi.


Ali Şevket Bayrı

Sayaç okuyan elaman şahsıma ait sayacımı okumamıştır faturamı düzenlememiştir.


Ertac

Faturalarımı ödüyemiyorum nasıl yapılandırma yapılabilir.


ErgünOsman

Ödenmiş faturamın tutarını nasıl öğrenebilirim?


ali ihsan carık

Borcumu öğrenemiyorum. Sistem diye bir şey yok.


HASANKARABULUT

Sözleşme numaramı nasil oğrenebilirim


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter