İgdaş Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : İGDAŞ (Konut)

12 Haneli Sözleşme No girerek sorgulayınız. Örnek: 500123456789

Sözleşme No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Kredi Kartı ile İGDAŞ Fatura Ödemenizi internetten anında yapın. Yukarıda bulunan FaturaGO’nun İstanbul Doğalgaz fatura görüntüleme bölümünden İgdaş Doğalgaz sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturaları seçerek 3D Güvenli Ödeme ile fatura borcunuzu online ödeyebilirsiniz.

İGDAŞ Doğalgaz Faturası Hakkında

İGDAŞ Sözleşme No Nerde Yazar?

İGDAŞ Doğalgaz sözleşme no aşağıdaki resimde de gösterildiği üzere faturanızın sol üst kısmında bulunur. İgdaş sözleşme no ile fatura sorgulama ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İGDAŞ Doğalgaz faturanız yanınızda, elinizde yoksa müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm detayları öğrenebilirsiniz.

igdaş doğalgaz fatura örneği

İGDAŞ Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

İGDAŞ Doğalgaz faturanızı FaturaGO üzerinden tek adımda internetten sorgulayabilir, online olarak kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan İstanbul Doğalgaz Faturası sorgulama alanına sözleşme numarınızı girerek “Fatura Sorgula” butonuna basmak. Fatura borcunuzu görüntüledikten sonra ödemek istediğiniz faturaları seçerek güvenli ödemeyle İgdaş fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bu yönteme ek olarak yetkili fatura ödeme noktalarından, anlaşmalı bankaların şubelerinde igdaş fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile İGDAŞ Fatura Ödeme

İGDAŞ Doğalgaz fatura borcunuzu birçok anlaşmalı kurumun tek noktada bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İGDAŞ Ödeme Noktaları

İGDAŞ Faturanızı Yetkili Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve İGDAŞ Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 153 numaralı telefondan veya İGDAŞ’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.